TRENING PERSONALNY

TRENING PERSONALNY

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Strzelina do korzystania z możliwości treningu personalnego.

Nasza oferta zawiera wiele różnych form treningu (od typowego treningu kulturystycznego po szeroko rozumiane zajęcia fitnessowe). Trening jest prowadzony pod nadzorem Trenera Osobistego Łukasza Bernata, certyfikowanego specjalisty w zakresie wielu różnych form aktywności fizycznej. Oferta jest skierowana do wszystkich osób, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej. Naszym zadaniem jest takie sprofilowanie planu treningowego, aby w jak najwyższym stopniu był on dopasowany do indywidualnych oczekiwań oraz predyspozycji klienta.

Podczas zajęć przykładamy szczególną wagę do Państwa bezpieczeństwa. W naszym ośrodku dysponujemy szerokim asortymentem najnowocześniego sprzętu co ćwiczeń, co pozwala w pełni swobodne kształtowanie planów treningowych a zarazem zapewnia wysoką skuteczność treningu. 
Trener Łukasz Bernat posiada szereg uprawnień w zakresie szeroko rozumianego treningu personalnego, w tym między innmi prestiżową Europejską Akretydytacją Reps. 

TRENING PERSONALNY STRZELIN

Często mówi się, że efektywność jakiegokolwiek treningu jest uzależniona od takich czynników, jak silna wola, regularność, odpowiednia dieta i tak dalej. Jest to prawda, jednak bardzo często zdarza się również, że nawet długotrwały i intensywny trening nie przynosi spodziewanych rezultatów. Jaki jest najczęstszy powód takich problemów? Nasz organizm stanowi coś w rodzaju systemu, natomiast trening kulturystyczny lub też każdą inną formę tego treningu można porównać do próby “przeprogramowania” tego systemu. Kontynuując tę informatyczną metaforę, do skutecznej pracy nad systemem konieczna jest przede wszystkim dokładna, fachowa znajomość sposobu jego działania. Taką wiedzę posiada każdy dobry trener osobisty. Jednak dla kogoś, kto nie ma sobą długiej nauki na temat fizjologii ludzkiego organizmu, sposobu działania mięśni, wpływu poszczególnych form treningu na nasze ciało, trenowanie bardzo często jest postępowaniem na omacku, często przy użyciu przysłowiowej metody prób i błędów.